Наші люди: Лілія Книш – фахівець відділу безпеки руху

Наші люди: Лілія Книш – фахівець відділу безпеки руху

Лілія Книш працює на КП «Електроавтотранс» з 1987 року. Після закінчення вінницького трамвайно-тролейбусного училища, вона стала водієм тролейбуса. У 2000 році її перевели на посаду ревізора відділу безпеки і лінійного контролю.

Згодом вона стала провідним ревізором. Так, безпекою руху пані Лілія займалася до 2018 році, саме тоді вона очолила службу руху.

Зараз у її підпорядкуванні 110 водіїв тролейбусів та 160 – автобусів, серед водіїв тролейбусів є 39 жінок та 71 чоловік. На автобусах працюють лише чоловіки.
«З хлопцями легше, бо вони слухаються, – жартує пані Ліля. – Роботу люблю, попри труднощі та складні ситуації. Найприємніше – це коли ні в кого нема порушень та скарг, нема фінансових стягнень».

Розповідає, коли відкриває реєстр скарг на водіїв, то часто бачить необгрунтовані. Проте перевіряє кожну. Адже трапляється різне, буває, скарга на людину, від якої ти не чекаєш негативного відношення до пасажирів, а знімаєш інформацію з камери і бачиш інше. Важливо розібратися, щоб не депреміювати водія даремно, але й провести роботу з водієм, якщо він неправий.

«Я дуже люблю роботу, не конфліктую з людьми. Хоч звісно розумію, що є люди, які приходять уже із настроєм конфліктувати, – розповідає Лілія Книш. – Такі ж ситуації є і у водіїв. Тому ми й пояснюємо пасажирам, що водій відповідає за безпеку, він – не довідкове бюро. Є візитки колцентру для відповідей на питання. Хтось може стриматися, а хтось може й грубо відповісти».

Щомісяця, каже, відбувається плановий інструктаж. Окремо – для водіїв автобусів, і окремо – для водіїв тролейбусів. Всі водії мають їх проходити. Там розглядається трудова та фінансова дисципліна водіїв.
А, крім того, ще з 15 питань особистих працівників щодня треба розібрати. Бо все, що б не трапилося на роботі, мусить знати, аби завчасно відреагувати на суперечливі чи конфліктні ситуації.

 

Коментарі закрито.