Загублене посвідчення!!!

Знайдено посвідчення «дитини з баготодітної сім’ї» Власник може його забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.

 

 

 

 

Загублені ключі!!!

Власник може забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.

 

 

 

 

Загублене посвідчення!!!

Знайдено посвідчення Наумчик Діани Миколаївни. Власник може його забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.

 

 

 

 

Загублене посвідчення!!!

Знайдено посвідчення Барган Анастасії Ярославівни. Власник може його забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.

 

 

 

 

Загублений учнівський квиток!!!

Знайдений учнівський квиток Семенишина Павла Сергійовича. Власник може його забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.

 

 

 

 

Загублене посвідчення!!!

Знайдено посвідчення Наумчик Яни Михайлівни. Власник може його забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.

 

 

 

 

Загублене посвідчення!!!

Знайдено посвідчення Вовк Любові Іванівни. Власник може його забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.

 

 

 

 

Загублений учнівський квиток!!!

Знайдений учнівський квиток Ткачука Сергія Сергійовича. Власник може його забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.

 

 

 

 

Загублений студентський квиток!!!

Знайдений студентський квиток та гаманець Данилюка Олега Юрійовича. Власник може його забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.

 

 

 

 

Загублене посвідчення!!!

Знайдено посвідчення Іванічок Вікторії Олегівни. Власник може його забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.

 

 

 

 

Загублені документи!!!

Знайдено гаманець з документами Бескупської Юлії Євгенівни. Власник може його забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.

 

 

 

 

 

Загублені ключі!!!

Знайдено ключі. Власник може його забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.

 

 

 

 

 

Загублені документи!!!

Знайдено заяву на розірвання шлюбу та паспорт Ковальчук Оксана Петрівна . Власник може його забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.

 

 

 

 

 

Загублені документи!!!

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї Литвинець Ілона Василівна. Власник може його забрати в КП «Електроавтотранс», за адресою:вул.Тролейбусна 40.