21 листопада 2016 року.          Сьогодні продовжили розміщення похвилинних графіків руху для тролейбусного маршруту №4. Пасажири, які очікували тролейбус на зупинці "Ямниця-церква" були приємно здивовані та одразу ж почали з цікавістю вивчати таку інформаційну табличку.

Сьогодні продовжили розміщення похвилинних графіків руху для тролейбусного маршруту №4. Пасажири, які очікували тролейбус на зупинці "Ямниця-церква" були приємно здивовані та одразу ж почали з цікавістю вивчати таку інформаційну табличку.
Варто зазначити, що ці графіки зроблені вже у фірмових кольорах КП "Електроавтотранс" ІФ. За розробку дизайну даних таблиць вдячні Sergii Gavryliuk. Він окрім власне самих графіків та напрямку руху вдало "промалював" весь маршрут та можливість здійснювати пересадки на зупинках на іншиq транспорт КП ЕАТ.
Нагадаємо, ми зараз поставив собі на меті поступове розміщення графіків руху для всіх маршрутів на більшості зупинках. Окрім промоції муніципального перевізника, це дозволить дисциплінувати і наших водіїв, які знатимуть - графіки відтепер не є "таємницею за сімома замками" і пасажирам відомо, о котрій годині повинен приїхати тролейбус на зупинку.

#ЕАТ #ІФ #IF #i_love_EAT.