Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

Пропонуємо мешканцям для обговорення перший варіант логотипу муніципального перевізника та фірмової лівреї (автор Назарій Рогів). 

Обґрунтування логотипу: основними кольорами є червоний і білий. Допоміжний сірий. Два кольорових акценти (червоний та сірий) символізують тролейбусні штанги (в народі-"роги") двох полярностей: червоний це "плюс", а сірий це "мінус". Тролейбус - основний транспортний засіб підприємства. За допомогою штанг він отримує електроенергію та приводиться в рух. Тому цей логотип символізує енергію, рух вперед та розвиток. 

Чому використано саме ці кольори? 

Червоний колір був основним кольором на гербі нашого міста за часів його створення як Станиславова. Білий колір присутній на цьому ж гербі, а саме в’їзна брама з трьома вежами. Сірий - асоціюється із кольором дороги.

Просимо Вас залишати в коментарях свої відгуки, "лайки" або ж "дизлайки" (щодо цього варіанту). Також усі бажаючі можуть запропонувати свої варіанти та надіслати на E-mail: dkp Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Усі пропозиції будуть розглянуті керівництвом КП "Електроавтотранс" ІФ

 

Переможець, після офіційного затвердження, отримає спеціальний приз від КП ЕАТ.