Електронний проїзний

Ми разом з Вами довго чекали, коли все-таки буде доступна наша "новинка". І сьогодні "Електроавтотранс" вітає всіх мешканів міста з початком продажу транспортної картки "Галка". Відтепер мешканці можуть оплачувати проїзд у комунальному транспорті спеціальним проїзднимЦя картка дає можливість, проїхатись на двох різних маршрутах оплативши тільки раз.

Поповнити свою карточку можете через сайт portmone.com.ua .

А також всю інформацію про дану картку, Ви можете побачити на нашому сайті в розділі Електронного квитка «Загальна інформація» .

КП «Електроавтотранс» добавляє нові автобусні маршрути, з якими Ви можете ознайомитися нижче:

№47 – «Вокзал – с. Братківці»

Прямий напрямок: зупинка «Вокзал» – вул. Привокзальна, вул. Вовчинецька, вул. Василіянок, вул. Гаркуші, вул. Лепкого, вул. Незалежності,вул. Січових Стрільців, вул. Коновальця, с. Черніїв, с. Березівка, с. Братківці

Зворотній напрямок: зупинка «с. Братківці» – с. Братківці, с. Березівка, с. Черніїв, вул. Коновальця, вул. Бандери, вул. Незалежності, вул. Лепкого, вул. Привокзальна

№53 – «вул. Гната Хоткевича – с. Черніїв»

Прямий напрямок: зупинка «маг. Зорепад» – вул. Гната Хоткевича, вул. Деповська, вул. Вовчинецька, вул. Привокзальна, вул. Лепкого, вул. Незалежності, вул.  Січових Стрільців, вул. Чорновола, вул. Петлюри, вул. Коновлаьця, с. Черніїв 

Зворотній напрямок: зупинка «с. Черніїв» – с. Черніїв, вул. Коновальця, вул. Петлюри, вул. Довженка, вул. Мазепи, вул. Романа Гурика, вул. Південний вул. Бульвар, вул. Володимира Великого, вул. Пилипа Орлика, вул. Кардинала вул. Любомира Гузара, вул. Дністровська, вул. Василіянок, вул. Гаркуші, вул. Привокзальна, вул. Вовчинецька, вул. Деповська, вул. Гната Хоткевича

№54 – «вул. Гната Хоткевича – с. Хриплин»

Прямий напрямок: зупинка «маг. Зорепад» – вул. Гната Хоткевчиа, вул. Деповська, вул. Вовчинецька, вул. Привокзальна, вул. Лепкого, вул. Незалежності, вул. Січових Стрільців, вул. Чорновола, вул. Петлюри, вул. Коновальця, с. Хриплин

Зворотній напрямок: зупинка «с. Хриплин» – с. Хриплин, вул. Коновальця, вул. Петлюри, вул. Довженка, вул. Мазепи, вул. Романа Гурика, вул. Південний Бульвар, вул. Володимира Великого, вул. Пилипа Орлика, вул. Кардинала Любомира Гузара, вул. Дністровська, вул. Василіянок, вул. Гаркуші, вул. Привокзальна, вул. Вовчинецька, вул. Деповська, вул. Гната Хоткевича

№56 – «вул. Вокзал – с. Чукалівка»

Прямий напрямок: зупинка «Вокзал» – вул. Привокзальна, вул. Вовчинецька, вул. Василіянок, вул. Гаркуші, вул. Лепкого, вул. Незалежності, вул. Січових Стрільців, вул. Коновальця, с. Чукалівка

Зворотній напрямок: зупинка «с. Чукалівка» – с. Чукалівка, вул. Коновальця, вул. Бандери, вул. Незалежності, вул. Лепкого, вул. Привокзальна.

 

Поповнення парку 

КП «Електроавтотранс» поповнив свій автобусний парк ще десятьма новими автобусами Богдан А70132. Загалом парк збільшився до 52 сучасних великогабаритних автобусів, які пристосовані для перевезення маломобільних груп населення.

Приємно, коли отримуєш не тільки скарги чи неприємні відгуки на сторінках Фейсбуку, а й отаку листівку з подякою від невідомої пасажирки маршруту №40.

З 25 травня розпочинаємо видавати пільгові транспортні картки, але в порядку черги – тим чия картка готова буде надіслано СМС з датою та місцем, де її можна отримати.

 

Детальна інформація про роботу карток буде оприлюднена найближчим часом. Система на перехідному етапі та ще буде удосконалюватися. Але всю інформацію про роботу електронних карток обов'язково донесемо до кожного франківця.

Відновлення руху громадського транспорту

З 25 травня відбудеться відновлення повноцінного руху комунального транспорту. Скористатися тролейбусом чи автобусом зможе кожен мешканець міста без довідки з місця роботи.

Обов’язкові вимоги безпеки залишаються незмінними:

        -   забороняється перевезення пасажирів, які не використовують респіратор або захисну маску, у тому числі виготовлену самостійно;

     -   перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу.

     До 22 черавня проїзд у комунальному транспорті для медичних працівників буде безоплатним. Запуск громадського транспорту на кладовище планується з наступної неділі.

 

З 12 травня КП "Електроавтотранс" збільшує кількість спецперевезень для працівників сфер, які передбачені Постановою КМУ 211 від 11.03.2020.

Відповіді на запитання щодо правил спецперевезень можна переглянути у цьому дописі.

Головні з них:

Їздимо по звичних маршрутах за деякими незначними змінами з 6.30 до 10.00 та з 16.00 до 21.30.

Возимо лише тих, хто має право згідно Постанови Кабміну, лише за довідками, лише сидячі місця. 

Дотримуємось маскового режиму і правил посадки та висадки.

Проїзд платний для усіх категорій за виключенням медичних працівників. Закликаємо всіх до цивілізованого користування громадським транспортом.

У разі постійного ігнорування та недотримання правил спецперевезень КП "Електроавтотранс" буде ініціювати їх зменшення або скасування.

 

Віримо, що франківці зможуть показати себе в цій ситуації з найкращого боку!

 

 

 

 

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого

християнського свята Воскресіння Христового!

Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки безмежну

радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я,

наповнять серце добром і милосердям.

Христос Воскрес!

© КП «Електроавтотранс»

КП "ЕАТ" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

 «ТРОЛЕЙБУС МОГО МІСТА В МАЙБУТНЬОМУ»

 

Тепер у всіх багато вільного часу, бо ми #залишаємосявдома, тому підкажіть нам,

як Ви бачите тролейбус в майбутньомуЯкий на Вашу думку в нього буде вигляд?

 

Умови:
Учасниками конкурсу можуть бути діти
 таких вікових категорій:
3-6 років
,
7-10 років
,
11-15 років
.
Термін подачі робіт до 24.04.2020 р.


Всі малюнки
  будуть виставлені на голосування з 25 квітня по 1 травня.
Вік та ім'я
  вказуйте в коментарях до малюнку. Роботу присилайте в приватні повідомлення групи Фейсбук.

https://www.facebook.com/EATifua/posts/2901024179965773


Переможців будемо визначати за допомогою лайків
  під малюнком. 

По закінченню переможці будуть нагороджені.

Лайк  та поширення вітається!

УВАГА! З 17 березня по 3 квітня випуск автобусів та тролейбусів буде відбуватись за графіками ВИХІДНОГО ДНЯ.
Звертаємо увагу, що автобусні маршрути
55 та 41 в зазначений термін НЕ БУДУТЬ їхати на міське кладовище. Рейси на міське кладовище СКАСОВАНО! До 3 квітня.
Просимо пасажирів користуватись громадським транспортом лише за крайньої необхідності. При цьому просимо по-можливості здійснювати оплату безконтактним способом (банківською карткою, смс, мобільний додаток easy wallet або через QR-код). Доступ до водіїв на цей час буде обмежено.
Просимо з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.
Бажаємо всім бути здоровими.

                                                    

14 березня в Івано-Франківську відбудеться чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби.

Це вплине на рух комунального транспорту, зокрема:

- маршрут №2 з Вокзалу розпочне курсувати в 17:40, відповідно з КПМ 18:10;

- маршрут №3 до 18:00 курсуватиме за схемою "Обласна лікарня - Вокзал";

- маршрут №6 до 18:00 курсуватиме за схемою "Радіозавод - Вокзал";

- маршрут №7 до 18:00 год. будуть працювати два автобуса за схемою "Каскад-Європейська площа (по вул. Шухевичів-Бандери)";

- автобусний маршрут №40 до 18:00 курсуватиме з "Каскаду" в об'їзд з Вокзалу по вул. Залізничній-Шухевичів-Бандери-Сахарова-Чорновола і далі по маршруту до АС3. Зворотньо по маршруту;

- автобусний маршрут №41 до 18:00 курсуватиме з "Каскаду" в об'їзд з Вокзалу по вул. Залізничній-Шухевичів-Бандери - Коновальця, зворотньо з вул. Коновальця на вул. Сахарова-Бандери-Шухевичів-Залізнична-Вокзал і далі по маршруту;

- автобусний маршрут №45 та №49 до 18:00 курсуватиме з АС-4 в обїзд з Вокзалу по вул. Залізничній-Шухевичів-Бандери -Сахарова- Коновальця -Січ Стрільців (Пошта) і далі по маршруту;

 - автобусний маршрут №55 до 18:00 год. в напрямку з АС2 в об'їзд з Вокзалу по вул. Залізничній-Шухевичів-Бандери-Сахарова-Коновальця-Січ Стрільців (Пошта) і далі по маршруту. Зворотньо по маршруту.

 

 

 

Зміни в розкладі

Починаючи з 2 березня на маршрут №7 ми додаємо ще дві одиниці транспорту, що на декілька хвилин зменшить час очікування на зупинках. Перші і останні рейси для зручності були збережені без змін. Але прохання ставитися із розумінням, якщо виникають затримки з об'єктивних причин: затори, ДТП тощо.

Всі похвилинні графіки руху традиційно на сайті rozklad.in.ua

ПРЕЗЕНТУВАЛИ ОНОВЛЕНИЙ ПАРК ЗА КОШТИ ЄБРР

Сьогодні
27.02.2020р. відбулася зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку. Зустрічались в тролейбусному депо КП «Електроавтовтранс». Там було представлено 12 тролейбусів, які закупили за надані кредитні кошти ЄБРР. 

Закуплені низькопідлогові тролейбуси так сподобались франківчанам! Бо вони відповідають головній вимозі – доступності! Вони є потрібними для людей з особливими потребами… 

Всі тролейбуси мають можливість аварійного автономного ходу без підключення до електромережі та споживають на 30% менше електроенергії, а також особливістю тролейбусів є те, що їхній кузов виготовлений з фінської низьколегованої нержавійної сталі, яка гарантує кузову тривалий термін експлуатації, що є безперечною їхньою перевагою. 

Також тролейбуси задля безпеки пасажирів оснащені камерами відеоспостереження.

Нагадуєм, що вже згодом в комунальному транспортні запрацює транспортна картка!

 

Івано-Франківська транспортна картка

Ось так буде виглядати картка, яку ми так давно чекаємо. Нею Ви можете оплатити проїзд в громадському комунальному транспорті і не тільки.

 

Буде кілька видів карток:

 

Учнівська – виготовляється для учнів м. Івано-Франківськ;

Студентська - виготовляється для студентів вищих навчальних закладів;

Загальна – може придбати будь-хто в точках продажу карток.

Загальна картка може діяти в режимі:

- одноразової поїздки;

- місячного проїзного;

 Пільгова – можуть отримати особи, які проживають на території Івано-Франківської міської ради та мають право на пільговий проїзд в громадському комунальному транспорті, відповідно до законодавства України та рішень Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Звертаємо увагу, що незабаром очікується офіційна презентація транспортної картки «Галка». Наразі з усіма деталями Ви можете ознайомитися по даному посиланню: 

http://www.eat.if.ua/index.php/e-kvytok/general-information