УВАГА! З 17 березня по 3 квітня випуск автобусів та тролейбусів буде відбуватись за графіками ВИХІДНОГО ДНЯ.
Звертаємо увагу, що автобусні маршрути
55 та 41 в зазначений термін НЕ БУДУТЬ їхати на міське кладовище. Рейси на міське кладовище СКАСОВАНО! До 3 квітня.
Просимо пасажирів користуватись громадським транспортом лише за крайньої необхідності. При цьому просимо по-можливості здійснювати оплату безконтактним способом (банківською карткою, смс, мобільний додаток easy wallet або через QR-код). Доступ до водіїв на цей час буде обмежено.
Просимо з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.
Бажаємо всім бути здоровими.

                                                    

14 березня в Івано-Франківську відбудеться чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби.

Це вплине на рух комунального транспорту, зокрема:

- маршрут №2 з Вокзалу розпочне курсувати в 17:40, відповідно з КПМ 18:10;

- маршрут №3 до 18:00 курсуватиме за схемою "Обласна лікарня - Вокзал";

- маршрут №6 до 18:00 курсуватиме за схемою "Радіозавод - Вокзал";

- маршрут №7 до 18:00 год. будуть працювати два автобуса за схемою "Каскад-Європейська площа (по вул. Шухевичів-Бандери)";

- автобусний маршрут №40 до 18:00 курсуватиме з "Каскаду" в об'їзд з Вокзалу по вул. Залізничній-Шухевичів-Бандери-Сахарова-Чорновола і далі по маршруту до АС3. Зворотньо по маршруту;

- автобусний маршрут №41 до 18:00 курсуватиме з "Каскаду" в об'їзд з Вокзалу по вул. Залізничній-Шухевичів-Бандери - Коновальця, зворотньо з вул. Коновальця на вул. Сахарова-Бандери-Шухевичів-Залізнична-Вокзал і далі по маршруту;

- автобусний маршрут №45 та №49 до 18:00 курсуватиме з АС-4 в обїзд з Вокзалу по вул. Залізничній-Шухевичів-Бандери -Сахарова- Коновальця -Січ Стрільців (Пошта) і далі по маршруту;

 - автобусний маршрут №55 до 18:00 год. в напрямку з АС2 в об'їзд з Вокзалу по вул. Залізничній-Шухевичів-Бандери-Сахарова-Коновальця-Січ Стрільців (Пошта) і далі по маршруту. Зворотньо по маршруту.

 

 

 

Зміни в розкладі

Починаючи з 2 березня на маршрут №7 ми додаємо ще дві одиниці транспорту, що на декілька хвилин зменшить час очікування на зупинках. Перші і останні рейси для зручності були збережені без змін. Але прохання ставитися із розумінням, якщо виникають затримки з об'єктивних причин: затори, ДТП тощо.

Всі похвилинні графіки руху традиційно на сайті rozklad.in.ua

ПРЕЗЕНТУВАЛИ ОНОВЛЕНИЙ ПАРК ЗА КОШТИ ЄБРР

Сьогодні
27.02.2020р. відбулася зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку. Зустрічались в тролейбусному депо КП «Електроавтовтранс». Там було представлено 12 тролейбусів, які закупили за надані кредитні кошти ЄБРР. 

Закуплені низькопідлогові тролейбуси так сподобались франківчанам! Бо вони відповідають головній вимозі – доступності! Вони є потрібними для людей з особливими потребами… 

Всі тролейбуси мають можливість аварійного автономного ходу без підключення до електромережі та споживають на 30% менше електроенергії, а також особливістю тролейбусів є те, що їхній кузов виготовлений з фінської низьколегованої нержавійної сталі, яка гарантує кузову тривалий термін експлуатації, що є безперечною їхньою перевагою. 

Також тролейбуси задля безпеки пасажирів оснащені камерами відеоспостереження.

Нагадуєм, що вже згодом в комунальному транспортні запрацює транспортна картка!

 

Івано-Франківська транспортна картка

Ось так буде виглядати картка, яку ми так давно чекаємо. Нею Ви можете оплатити проїзд в громадському комунальному транспорті і не тільки.

 

Буде кілька видів карток:

 

Учнівська – виготовляється для учнів м. Івано-Франківськ;

Студентська - виготовляється для студентів вищих навчальних закладів;

Загальна – може придбати будь-хто в точках продажу карток.

Загальна картка може діяти в режимі:

- одноразової поїздки;

- місячного проїзного;

 Пільгова – можуть отримати особи, які проживають на території Івано-Франківської міської ради та мають право на пільговий проїзд в громадському комунальному транспорті, відповідно до законодавства України та рішень Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Звертаємо увагу, що незабаром очікується офіційна презентація транспортної картки «Галка». Наразі з усіма деталями Ви можете ознайомитися по даному посиланню: 

http://www.eat.if.ua/index.php/e-kvytok/general-information

КП "Електроавтотранс" тепер не тільки в Facebook, Viber , Telegram, але й  у Twitter.

Тут можна швидко отримати інформацію про:

- зміни в розкладі руху через об’єктивні причини;

- полювання на "зайців" та інше.

Ми надзвичайно раді, що кількість людей, як і довіра до нас, стрімко росте. Приєднуйтесь до нас у всіх соцмережах!

13 січня 2020 року на КП "Електроавтотранс" відбулася роз'яснювальна зустріч щодо оголошеного тендеру на будівництва нової тягової підстанції (ТПП-15 потужністю 2х1600 кВА) та тролейбусної лінії «вул. Гетьмана Мазепи - Південний Бульвар - Північний Бульвар - вул. Галицька.

Даний тендер відбувається в рамках проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Івано-Франківськ», який фінансується за кредитні та грантові кошти ЄБРР.

На сьогодні намір взяти участь у конкурсі виявили 4 компанії.
Потенційні учасники обговорили питання, які виникають під час підготовки документації та оглянули місце та маршрут майбутнього будівництва.

Відкриття тендерних пропозицій заплановано на 31 січня 2020 року об 11:00 ранку.

https://www.ebrd.com/work-wi…/procurement/p-pn-191212b.html

Рівно 36 років тому - 31 грудня 1983 року в івано-франківців зявилася незвична забава. Тисячі мешканців міста урочисто шпацерували до вокзалу, щоб усією родиною проїхати коло по першому тролейбусному маршруту  № 1 «Вулиця Хіміків — Вокзал». Перші десять тролейбусів марки ЗіУ-682 урочисто проїхали по вулицях нашого міста. 

Вже через декілька днів тролейбус став звичкою, необхідністю. Почалась важка праця, яка без перерви триває досі.

 На даний час КП «Електроавтотранс» є найбільш розвинутою муніципальною структурою у місті та одним з найбільш інноваційних підприємств у своїй галузі в Україні.

Лише у 2019 році підприємство ввело в експлуатацію 69 нових одиниць рухомого складу, розширило маршрутну мережу комунального транспорту та запровадило нові способи безготівкової оплати за проїзд. Чисельність працівників  збільшилась на 36%.
Дякуємо усім, хто підтримує та співпереживає за розвиток комунального транспорту у Івано-Франківську.
 Руслан Марцінків, Микола Вітенко, Андрій Гіглюк, Вікторія ДротянкоВікторія СусанінаВіктор СинишинMykhailo SmushakНазарій Рогів Мирослав ФедорківVadim GaliukMattis SchindlerВіктор ГриценкоРоман ХарукAndriy GrymalyukVitalii TsykhRené Jolitz
З Днем народження, нас!
З прийдешнім 2020 роком!
P.S. Вже традиційне архівне відео з відкриття тролейбусного руху 31 грудня 1983 року за посиланням.

 

Полювання на "зайців" розпочато‼️

КП "Електроавтотранс" ІФ нагадує, що наші контролери здійснюють перевірку пасажирів на наявність квитків із відеофіксацією . Під час проведення попереджувальної акції нами були виявлені пасажири, які забували або просто свідомо не брали квиток у водія .

Наголошуємо, що відповідно до законодавства України, право на проїзд у транспортному засобі пасажир має виключно за наявності квитка. Пасажир зобов’язаний оплатити проїзд та отримати квиток.

Тому ми закликаємо Вас брати квиток у водія, оскільки контролери КП "Електроавтотранс" ІФ  будуть і надалі здійснювати перевірки пасажирів і в Новому році

 

КП «Електроавтотранс» ІФ отримало ось такі нагрудні відеореєстратори і запускає кампанію «полювання на зайців».

Відтепер наші контролери здійснюватимуть перевірку пасажирів комунального транспорту на наявність квитків з відеофіксацією. Протягом перших 2-ох місяців заходи будуть носити попереджувальний характер. Проте, далі «зайцям» прийдеться несолодко.

Нагадуємо, що обов'язком пасажира є оплатити проїзд і отримати квиток. У випадку, якщо водій не видав вам квиток, просимо одразу телефонувати на 0 800 301 190.

Також наголошуємо, що не оплата, а квиток є документом, який дає право на проїзд в транспортному засобі. Відео з недобросовісними пасажирами будуть публікуватися на нашій сторінці у Facebook.

 

 

 

 

«Ой хто, хто Миколая любить…», а люблять його всі. Адже у цей святковий день до пасажирів комунального транспорту,по традиції, повертаючись після нічного дарування подарунків, завітав Святий Миколай. Йому були раді всі: і дорослі, і діти. Миколайко приніс пасажирам радість та святковий настрій, а найслухнянішим - подарунки. 

 

Миколай не забув і про наше підприємство.

Сьогодні ми отримали основну частину обладнання для впровадження у всьому нашому транспорті електронного квитка. А це 150 стаціонарних валідаторів та багато іншого допоміжного обладнання. Ми вже проводимо підготовку наших транспортних засобів до встановлення цих пристроїв (у яких їх ще немає).

Тому протягом наступних кількох тижнів валідатори будуть розміщені у всіх наших тролейбусах та автобусах.

До довгоочікуваного впровадження електронного квитка у комунальному транспорті Івано-Франківська залишилось зовсім трохи.

 

Запрошення на тендери

 

«Будівництво нової тягової підстанції (ТПП-15) потужністю 2х1600 кВА та тролейбусної лінії «вул. Гетьмана Мазепи - Південний Бульвар – Північний Бульвар».

Цей Контракт охоплює: проектування (оновлення наявного проекту), будівництво нової тягової підстанції ТПП-15, прокладання кабелів 10 кВт та 600 Вт, будівництво тролейбусної лінії «вул. Гетьмана Мазепи - Південний Бульвар – Північний Бульвар» та встановлення систем СКАДА й АСКОЕ.

До обсягу робіт належать: постачання, оновлення наявного проекту (робочі креслення стадії «РП»), будівельні роботи, встановлення, приєднання,випробування та пуско-налагоджувальні роботи нової тягової підстанції,будівництво контактної мережі та надання необхідних додаткових послуг(навчання, тощо).

Термін виконання – 540 днів (18 місяців.)

Більше інформації про тендер тут

Щоб вчасно дізнаватись про зміну у роботі тролейбусних та комунальних автобусних маршрутів КП "Електроавтотранс" ІФ - приєднуйтесь до нашої групи у "Вайбер" та "Телеграм-каналу". 

 

Viber: bit.ly/36ekJqx

Telegram: t.me/eatif