15 березня 2018 року.          Ось невелика візуалізація змін у мережі тролейбусних маршрутів.

З 2 квітня 2018 р. тролейбусний маршрут №3 отримає назву "Обласна лікарня" - "Родон". Маршрут №8 припине своє існування. 

15 березня 2018 року.          Ось невелика візуалізація змін у мережі тролейбусних маршрутів.

З 2 квітня 2018 р. тролейбусний маршрут №3 отримає назву "Обласна лікарня" - "Родон". Маршрут №8 припине своє існування.

Розпочинаємо інформаційну кампанію: відеоролик про це транслюватиметься у салонах тролейбусів, оголошення про зміни будуть розміщені у футлярах на зупинках, будуть дописи в соцмережах та ЗМІ, а ще SMS-інформування тощо.

 

Схема руху:

Обласна лікарня-->вул. Галицька-->Дністровська-->Василіянок-->Вовчинецька-->Вокзал-->Лепкого-->Незалежності-->Івасюка-->Вовчинецька-->АТ "Родон";

зворотньо: АТ "Родон"-->вул. Симоненка-->Миколайчука-->Стуса-->Івасюка-->Незалежності-->Лепкого-->Вокзал-->Вовчинецька-->Василіянок-->Галицька-->Обласна лікарня.

 

Фактично відбудеться об'єднання двох існуючих маршрутів №3 та №8.

Буде створено нове тролейбусне сполучення "Обласна лікарня - м-н "Пасічна" - Вокзал - Незалежності - Івасюка - АТ "Родон" і зворотньо. 

Інтервал між тролейбусами становитиме 14 хв. в пікові години у робочі дні. Цього вдасться досягти за рахунок тимчасового припинення роботи маршруту №8.

Вивільнений рухомий склад буде направлений для підсилення нового маршруту №3.

Одна з підстав робити ці зміни - результати транспортного моделювання, яке здійснив Roman Zubachyk. 

Моделювання показало надто великий коефіцієнт дублювання на існуючих маршрутах №6 та №8 (схеми руху збігаються майже на 87%). Водночас існуючий маршрут №3 вже теж не зовсім задовільняє потреби пасажирів в частині створення тролейбусного сполучення одного мікрорайону з іншим.

Варто зазначити, що завдяки нещодавньому відкриттю зворотньої лінії через Вокзал - новий тролейбусний маршрут №3 залишить можливість здійснювати посадку на нього на Вокзалі в напрямку руху на АТ "Родон".

Просто це необхідно буде робити на зупинці навпроти будівлі Вокзалу. Те саме стосується і зупинки "Крок" - посадку з 2 квітня слід буде здійснювати на зупинці навпроти, якщо бажаєте їхати в бік АТ "Родон".