ВСЕ ЩО ТРЕБА ЗНАТИ, ЯКЩО ВИ ОПЛАЧУЄТЕ ПРОЇЗД БАНКІВСЬКОЮ БЕЗКОНТАКТНОЮ КАРТКОЮ ЧИ ЧЕРЕЗ NFC.

Відповіді на найбільш розповсюджені запитання.

1. Чому при оплаті проїзду банківською карткою повідомлення про зняття коштів приходить не одразу?

Коли ми розраховуємося банківською карткою в магазинах чи на касі супермаркету, повідомлення про списання коштів приходить практично одразу. При оплаті банківською карткою в транспорті пасажири іноді отримують сповіщення про зняття коштів за кілька годин, або навіть через кілька днів після поїздки.

 

Різниця полягає в тому, що транспорт постійно перебуває в русі. Разом з ним рухаються і валідатори, пристрої на яких відбувається оплата, на відміну від стаціонарно закріплених терміналах в магазинах. В умовах руху забезпечити якісний та надійний мобільний інтернет зв'язок, який потрібен для вивантаження даних на сервер оплат є практично не можливим. Це призвело б до відхилень великої кількості транзакцій, збільшення часу на кожну валідацію, постійних збоїв в роботі обладнання і його псування.

Тому банківські оплати у транспорті проводяться в режимі "офлайн". Це означає, що дані про оплати не передаються на сервер оплати одразу, а накопичуються на валідаторах. Офлайн транзакції у транспорті це норма для всього світу. Так працюють навіть в тих країнах де якість інтернет-покриття суттєво краща ніж наразі в Україні. Так працюють авіакомпанії, коли продають товари на борту чи круїзні лайнери, які далеко в морі і.т.д. Тому вивантаження вашої оплати може відбутись за кілька годин, коли транспорт заїжджає в депо, а в деяких випадках і пізніше.

2. Чому деякі банківські картки валідатори не приймають?

Причини можуть бути різні. Від додаткового захисту на самій картці, наприклад обов’язкове введення пін-коду при будь-яких транзакціях, до несумісності чіпів картки з банківським зчитувачами на валідаторах. Інша причина – ваша картка потрапила до «сірого» або «чорного» списку. Чому таке може статись у наступних відповідях. Для вияснення причини відхилення оплат можна зателефонувати на номер служби підтримки 0800301190 або у банк-емітент картки.

3. Чи може бути так, що при "червоному хрестику" оплата буде успішною і з мене пізніше спишуть гроші?

Ні, таке впринципі не можливо. «Червоний хрестик» означає, що система не змогла сформувати правильний код транзакції, а отже ця валідація просто зникає і ніяк не може потрапити в чергу для вивантаження.

Проте іноді «червоний хрестик» може засвітитись не тому що оплата була неуспішна, а через інші помилки при користуванні карткою. Спробуємо навести кілька прикладів. Пасажири прикладають картку не витягуючи її з гаманця, в той же час в сусідній кишеньці є ще одна чи кілька банківських або транспортна карт, інші «чіповані» речі. Не варто також прикладати картку в грубих чохлах чи гаманцях з металевими вставками, або, тим більше, магнітами. Важливим є і час прикладання картки до валідатора, бо у випадку коли тримати картку задовго чи не в тому місці, також з’являється «червоний хрестик».

У всіх схожих випадках валідатор може одночасно провести 2 транзакції: 1 успішну і 1 хибну. При цьому на ньому з певною долею ймовірності засвітиться лише "червоний хрестик", оскільки сигнал помилки формується швидше ніж сигнал успішної оплати і користувач думає, що оплата не відбулась. Дуже важливо правильно користуватись банківською карткою.

Оплатити карткою за одне прикладання можна лише раз. Щоб не було "випадкових" подвійних списань, встановлена затримка в 1 хвилину.

4. Що буде, якщо на банківській картці в момент прикладання буде недостатньо коштів, або вони були заблоковані?

Оскільки валідатор працює офлайн, він не знає чи на момент валідації на картці є достатньо коштів, чи є на карті інші обмеження встановлені банком або користувачем. Він лише записує дані банківської картки для їх подальшого вивантаження.

При першому такому випадку валідатор зарахує успішну поїздку. Проте під час вивантаження даних сервер оплат дізнається про неможливість отримати потрібну суму коштів для проїзду і віднесе дану картку до "сумнівних", так званого "сірого списку". Більше цією карткою пасажир розрахуватись на валідаторі не зможе. Система буде автоматично відсилати запити на картку, щоб зняти проведену оплату, коли на банківській картці з'являться кошти. Коли це станеться картка має випасти з сірого списку. Якщо кілька запитів поспіль будуть неуспішними картка потрапить у "чорний список" і відновити її для оплат у транспорті можна буде лише за зверненням до оператора.

5. Чому оплата банківською карткою дорожче ніж транспортною?

Можливість оплати у транспорті банківською карткою у світі явище доволі РІДКІСНЕ. У більшості провідних міст світу з добре розвиненою транспортною системою і системою оплат можливість використання для оплати проїзду банківської безконтактної картки чи пристроїв NFC відсутнє взагалі.

Свого часу ми одними з перших в Україні , в межах пілотного проєкту з компанією VISA, встановили зчитувачі банківських карток у наші валідатори. Таким чином у нас з’явилась можливість приймати оплати банківськими картками набагато швидше ніж запровадження транспортної картки «Галка». Але цей крок розглядався як тимчасовий та мав функціонувати до остаточного переходу на систему «електронного квитка» з транспортною карткою. Проте наразі ці дві системи функціонують паралельно, але вартість електронних квитків різна.

Обслуговування банківських транзакцій дорожче ніж транспортних. Окрім спільних витрат, банківські транзакції мають окремий трафік вивантаження даних (вони вивантажуються в кілька десятків разів частіше ніж транспортні), окреме зчитувальне обладнання, яке потребує обслуговування та додаткові комісії банку-еквайера.

Попри те, що поки що можливість оплат банківськими картками залишається, ми рекомендуємо пасажирам використовувати транспортну картку. Це і дешевше, і простіше, і безпечніше. Ми, як оператор системи несемо повну відповідальність саме за роботу транспортної картки. Наша відповідальність за банківські транзакції обмежена.

6. Як я маю довести контролерам що оплатила проїзд банківською карткою, якщо сповіщення про зняття коштів мені на момент контролю не прийшло?

Якщо ви оплатили проїзд банківською карткою і на валідаторі засвітилась «зелена галочка» ви можете бути впевнені в тому що успішно оплатили свій проїзд. Контролерам не потрібне жодне електронне підтвердження оплати. Все що необхідно зробити у випадку контролю це: а) точно вказати валідатор на якому була здійснена оплата банківською карткою або nfc-пристроєм; б) прикласти банківську картку або пристрій яким здійснювалась оплата до терміналу контролера. При цьому важливо, щоб на nfc-пристрої була прив’язана саме та картка, яка була активована під час оплати. Пристрій контролера збирає дані з валідаторів і якщо ваша картка здійснила успішну оплату, ми обов’язково про це дізнаємось.

Для статистики: сьогодні щодня в наших транспортних засобах здійснюється близько 3000 оплат банківськими картками, що складає майже 7% від усіх оплат, та 20% від електронних.

 

 19.07.2021р.