Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Це тролейбуси "GraftandStift" на базі виробника "МАN". Усі вони зчленовані (в народі гармошки). ТЗ отримали інвентарні номери починаючи від №183 до №190. Три з цих тролейбусів є низькопідлоговими. Ще двох низькопідлогових "рогачів" очікуємо в депо до кінця року. Усі 8 ТЗ отримали відповідний технічний сертифікат, а це значить, що вони вже мають право виїжджати на тролейбусні маршрути нашого міста. 

Наразі в депо стосовно них завершуються підотовчі роботи. Перші тролейбуси плануються до випуску безпосередньо з пасажирами вже наприкінці цього тижня. Звертаємо увагу пасажирів на автоматичний принцип роботи дверей у тролейбусах "МАН". Для кращого інформування про це і не тільки, ми розмістили в салонах тролейбусів спеціальні інформаційні наліпки та записали звукові повідомлення.

 

Ще одна новинка - всі ці тролейбуси "дружні" для велосипедистів! На задньому майданчику кожного з них є окремий простір та кріплення, щоб користувачі "двоколісних" могли їх зручно транспортувати. Все це допоможе забезпечити якісно новий рівень перевезень пасажирів в м. Івано-Франківську!